Останні новини

УВАГА! Місячник тестування на вірусні гепатити В та С, знижка 30% на пакет аналізів виявлення гепатитів В, С, ВІЛ та Сифіліс! (тільки м. Київ)

На сьогоднішній день вірусні гепатити С та В (ВГС, ВГВ) становлять серйозну загрозу громадському здоров’ю, оскільки близько 80 % цирозу та гепатоцелюлярної карциноми викликані саме цими типами вірусів. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у Світі тільки 9% осіб із хронічним вірусним гепатитом В і 20% із вірусним гепатитом С знають про свій діагноз. В Україні, за оціночними даними...

Виявляємо мутовані варіанти SARS-CoV-2, у тому числі Дельта варіант

Шановні клієнти та колеги!

  Варіанти SARS-CoV-2 дедалі швидко поширюються у всьому світі. За даними Центру з контролю та профілактики за захворюваннями (Centers for disease control and prevention) (далі – CDC) варіант Дельта SARS-CoV-2 (B.1.617.2) викликає занепокоєння та є більш контагіозним (заразним), ніж інші циркулюючі варіанти. CDC підрахував, ...

Як піклуватися про своє здоров’я: клінічний мінімум аналізів.

Ми вирішили зібрати корисну інформацію в одній статті для тих, хто піклується про своє здоров'я або ж хоче розібратися як це правильно зробити. 

Наша команда переконана в тому, що саме якісна профілактика та рання діагностика захворювань допоможе покращити загальний стан здоров'я населення в Україні.

Наша команда переконана в тому, що саме якісна профілактика та ранн...

Медична лабораторія в Києві

Медична лабораторія в Києві

Вітаємо вас на офіційному сайті медичної лабораторії НІКОЛАБ.

Ми спеціалізуємося на проведенні лабораторних досліджень найрізноманітніших аналітів: крові, сечі, калу, ліквору, мокроти, сперми, мазків та багато, багато іншого. Наша лабораторія виконує біохімічні, гематологічні, імунологічні, генетичні, бактеріологічні, гістологічні та інші дослідження за демократичними цінами в короткий термін. Допоможемо визначити рівень гормонів, виявити збудника алергії чи захворювання, зрозуміти причини зміни вашого самопочуття. З НІКОЛАБ діагностика – це швидко, вигідно та надійно.

Ваші відгуки та пропозиції