Забір аналізів вдома

З турботою про Вас, Ваше здоров’я, безпеку і комфорт, лабораторія “НІКОЛАБ” пропонує скористатися послугою – «Виклик медсестри додому».

Якщо у Вас, з певних причин, немає можливості здати аналізи в одному з відділень лабораторії “НІКОЛАБ”, або в сучасному напруженому ритмі Ви відчуваєте брак часу, ця послуга дозволяє здати аналізи в комфортній і звичній для Вас обстановці вдома або в офісі, що дозволить позбутися хвилювань та страхів.

 

 

Для того щоб здати аналізи вдома зателефонуйте нам за номером контакт-центру 044 338 06 03 або скористайтеся “Кнопкою зв’язку” (в лівому нижньому куті сайту) і ми передзвонимо Вам за 30 секунд. Ми поважаємо Ваш час і тому заповнимо заявку на послугу за Вас. Вам всього лише необхідно відповісти на пару питань наших фахівців.

Послуга Умови надання послуги Вартість послуги
Виїзд медсестри в межах міста Київ послуга може бути надана за попереднім замовленням, дату приїзду медсестри необхідно узгодити з лабораторією 250 грн

Завдяки послузі “Виклик медсестри додому” Ви можете пройти повну діагностику стану здоров’я, не виходячи з дому чи офісу, для подальшого звернення до профільних медичних фахівців з метою отримання рекомендацій по профілактиці різних видів захворювань або їх терапії.