Код

Назва

Ціна

Термін

АНКЕТА ЗАМОВЛЕННЯ COVID-19 Аналіз на визначення коронавірусної інфекції COVID-19, SARS-CoV-2 методом ПЛР можна здати в лабораторії Ніколаб згідно з визначеним графіком забору матеріалу у певних відділеннях або скористатися послугою «Виклик медсестри додому». Для здачі аналізу Вам буде потрібно пред'явити оригінал документу, що посвідчує особу (паспорт). Для отримання результатів дослідження англійською… Детальніше
Коронавірусна інфекція COVID-19 – це інфекційне захворювання, що викликається новим коронавірусом SARS-CoV-2, котрий був виявлений у грудні 2019 року. Це РНК-вмісний вірус з характерною оболонкою з відростками у вигляді «корони». Структурний S(spike) білок зв’язується з рецепторами клітин людини та спричиняє інфікування епітеліальних клітин слизової оболонки дихальних шляхів. Вірус призводить до… Детальніше
У якості реакції на збудника (антиген) організм людини формує імунну відповідь (антиліло IgA, IgM, IgG), тим самим створюючи так званий комплекс  «антиген-антитіло», на чому і заснований імуноферментний аналіз. Імуноглобуліни класу G (IgG) до SARS-CoV-2 COVID-19– це  імуноглобуліни, що формуються через 7-10 діб після появи перших симптомів та залишаються в крові… Детальніше

195

Пакет диференційної діагностики респіраторних інфекцій методом ПЛР:

- Коронавірус (Covid-19)
- Вірус грипу А (Influenza virus A)
- Вірус грипу В (Influenza virus B)

(якісне визначення РНК методом ПЛР)

870 грн.

1 дн.

194

Пакет аналізів: "Маркери COVID-19"

- Розгорнутий аналіз крові (апаратна методика, підрахунок лейкоцитарної формули, ШОЕ)
- D-димер
- Феритин
- С-реактивний білок (СРБ) (кількісне дослідження)
- Аланінамінотрансфераза (АЛТ)
- Аспартатамінотрансфераза (АСТ)
- Лактатдегідрогеназа (ЛДГ)

670 грн.

1 дн.

198

Коронавірус SARS-CoV-2 Covid-19, сумарні антитіла IgA, IgM, IgG

470 грн.

1 дн.

 

Важливо: Фази COVID-19

 

Методи лабораторної діагностики COVID-19
Звертаємо вашу УВАГУ на те, що пройти обстеження на наявність COVID-19 можна лише в тому випадку, коли вами заповнена Анкета-направлення (заповнюється в нашій лабораторії, або у вас вдома (при послузі «Виїзд медсестри додому»)), а також , при наявності документа, що посвідчує особу (паспорт).

 

Метод полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР)
Метод полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) є найбільш специфічним при обстеженні на COVID-19 в реальному часі (RT), щоб виявити вірусну РНК в клінічних зразках пацієнта.
Аналіз «Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК методом ПЛР – якісний» покаже наявність або відсутність генетичного матеріалу вірусу SARS-COV-2 (збудник COVID-19) в клінічному зразку (взяття мазка з носоглотки і ротоглотки) в день взяття аналізу.

 

Даний аналіз рекомендований:
Особам з явними ознаками ГРВІ;
Контактним особам при діагностиці на COVID-19.

 

Для більшої інформативності, даний аналіз можна здати комплексом з тестуванням на IgM і IgG до SARS-Cov-2.

 

Метод імуноферментного аналізу (ІФА) на антитіла IgM та IgG
Захисні антитіла IgM та IgG знаходяться в імунній системі людини і відповідають за проникнення вірусу в організм людини.
Антитіла IgM – показники гострого інфекційного процесу, які визначаються в сироватці крові на другий – третій тиждень захворювання, а далі – поступово їх рівень в організмі зменшується.
Антитіла IgG – показники, які визначаються з третього тижня захворювання і триматися шість і більше місяців.

 

Аналіз на антитіла класу М
Такий аналіз використовують для підтвердження гострої стадії захворювання.
«Коронавірус, COVID-19, антитіла до SARS-Cov-2, IgM Напівкількісний» здають в тому випадку, коли неможливо провести аналіз методом ПЛР або при негативному попередньому результаті ПЛР-тесту.

 

Аналіз на антитіла класу G
Такий аналіз використовують для того, щоб зрозуміти, чи зустрічався організм людини з вірусом раніше.
«Коронавірус, COVID-19, антитіла до SARS-Cov-2, IgG, якісний» показує наявність або відсутність антитіл, щоб зрозуміти факт перенесеної коронавірусної інфекції в минулому (особливо актуально при безсимптомному перебігу захворювання).
«Коронавірус, COVID-19, антитіла до SARS-Cov-2, IgG, Напівкількісний» показує наявність і кількість антитіл до COVID-19 і використовується для визначення рівня імунної відповіді при повторному тестуванні (через 7-14 днів).