1. Попередній запис не потрібен, ми приймаємо клієнтів в порядку черги у всіх пунктах забору!

 2. Незалежно від пункту здача аналізів займає від 5 до 15 хвилин. Наш персонал працює оперативно. Черг у нас немає. Наявність направлення від лікаря може трошки прискорити процес оформлення.

 3. Детально ознайомитися з цінами ви можете в розділі «Аналізи і ціни» або перейшовши за посиланням. Ціни на нашому сайті завжди актуальні. Додатково (одноразово) стягується плата за забір біологічного матеріалу.

 4. Ми своєчасно оновлюємо інформацію на сайті. Коли б Ви не відвідали нашу офіційну сторінку – Ви завжди побачите діючі ціни!

 5. Наші лікарі консультують лікарів, клієнтів консультуємо тільки в екстрених ситуаціях. Для отримання рекомендацій необхідно звернутися до сімейного лікаря або профільного спеціаліста.

 6. Результати аналізів Ви можете отримати по електронній пошті. Для цього необхідно вказати Вашу електронну адресу при оформленні замовлення у реєстратора. Після готовності всіх результатів по Вашому замовленню вони прийдуть на Вашу електронну адресу. Роздруковані аналізи можна забрати в будь-якому нашому відділенні.

 7. Бланки результатів формуються автоматично після валідації (підтвердження) фахівцем, після чого відбувається автоматична відправка на пошту. Всі бланки формуються в форматі PDF. Коректне відображення даного формату гарантовано в програмі Adobe. Завантажити її безкоштовно можна за посиланням з офіційного сайту https://get.adobe.com/ru/reader/ Відображення результатів в інших програмах і мобільних пристроях не гарантовано. Також, Ви можете забрати результати в роздрукованому вигляді в будь-якому з пунктів.

 8. Необхідно переконатися, що Ви вірно вказали адресу електронної пошти, це можна зробити самостійно в бланку замовлення який ви отримали в момент оформлення. Також, перевірити папку “спам”. Ми прагнемо до максимально швидкого виконання всіх тестів, але крім швидкості пріоритетним і головним є достовірність результату. І в окремих випадках результати вимагають повторної перевірки і можлива затримка видачі.

 9. Лабораторне дослідження – це всього лише один з етапів діагностичного процесу, і окремо взятий результат не є достатньою підставою для постановки діагнозу, а коректна інтерпретація повинна здійснюватись лише кваліфікованим лікарем, який буде враховувати дані анамнезу, огляду, додаткових лабораторно-інструментальних методів діагностики, інтерферіруючі чинники.

 10. Ємність для аналізів, а точніше стерильний контейнер для сечі, калу, сперми можна придбати в будь-якому з наших відділень або в аптеці. Вартість такого контейнера у нас становить 10 грн.

 11. Ми не відстежуємо ціни на дослідження в інших лабораторіях. Наші ціни формуються виходячи з собівартості і рентабельності. Ціна дослідження не є критерієм якості дослідження. Незалежно від ціни Ви отримуєте достовірний результат.

 12. Після вживання їжі в крові підвищується рівень продуктів розпаду жирів, що може вплинути на результат аналізу або взагалі привести до неможливості дослідження. Тому кров бажано здавати натще або з голодною паузою 4-6 годин.

 13. Результати тестів можуть відрізнятися через різницю методик, апаратури, часу здачі і умов зберігання. Варто звернути увагу, що різні лабораторії можуть використовувати різні одиниці вимірювання. В такому випадку хоч показники і будуть відрізнятися, результати аналізів можуть бути однакові.

[kkstarratings]