Довіряючи новітнім технологіям
помножених на професіоналізм і досвід,
Ви можете бути впевнені в достовірності
результату аналізу!

Раді вітати вас на офіційному сайті медичної лабораторії НІКОЛАБ!

Найціннішою для нас є людина, її життя та здоров’я. Міцне здоров’я – це запорука тривалого та успішного життя. Що робити, коли виникає проблема, дискомфорт, погане самопочуття? Звісно, звернутися до лікаря, який зможе діагностувати захворювання та якнайшвидше повернути людині здоров’я.

Саме на етапі діагностики дуже часто виникає необхідність у якісних лабораторних дослідженнях з достовірними результатами, що дозволять в найкоротший термін виявити причини захворювання та  вказати шляхи їх вирішення.

Обираючи лабораторію, люди керуються різноманітними критеріями: для когось важлива ціна, інші хочуть отримати результати дослідження якнайшвидше, треті мають за орієнтир – місцезнаходження. Лабораторія НІКОЛАБ має цілу низку переваг і ми радо розповімо вам, чому варто обрати саме нас:

ШИРОКИЙ СПЕКТР АНАЛІЗІВ. Ми аналізуємо найрізноманітніший біологічний матеріал (кров, сечу, кал, ліквор, мокроту та багато інших аналізів). Наші клієнти мають змогу зробити понад 500 аналізів в галузі біохімії, гематології, гемостазу, бактеріологічні дослідження та багато інших. Ми діагностуємо інфекційні захворювання, паразитарні інвазії, аутоімунні захворювання, визначаємо рівень гормонів, виявляємо алергени, проводимо генетичні дослідження (метод ПЛР), імуноферментний аналіз (ІФА), бактеріологічні, гістологічні дослідження  та ін.

ШВИДКІСТЬ ВИКОНАННЯ АНАЛІЗІВ. Більшість результатів готові в день здачі аналізу. Ми максимально оперативно проводимо дослідження та надаємо результати нашим клієнтам. Для нас є важливим, щоб ви отримували актуальну інформацію без затримок.

БЕЗПЕКА. Забір матеріалів проводиться лише стерильними одноразовими тест-системами. Ми дезінфікуємо робочі поверхні перед тим, як прийняти клієнтів, оскільки піклуємося про ваше здоров’я та безпеку.

КВАЛІФІКОВАНИЙ  ПЕРСОНАЛ. Наші співробітники – це наша гордість. Кожен з них, справжній професіонал, який пройшов спеціальне навчання та постійно розвивається, вдосконалює свої навички в лабораторній діагностиці. Ми беремо участь в міжнародних конференціях, спеціалізованих майстер-класах, профільних виставках, обмінюючись досвідом з зарубіжними колегами.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ. Ми використовуємо захищене програмне забезпечення, що отримало найкращі відгуки в європейській медичній спільноті. Результати досліджень ви отримуєте на електронну пошту напряму, щойно вони будуть готові.

ДОСТУПНІ ЦІНИ. Ми встановлюємо дуже лояльні ціни завдяки прямій співпраці з постачальниками обладнання. Лабораторія НІКОЛАБ є частиною міжнародної групи компаній, які понад 10 років працюють в сфері постачання медичних товарів та послуг. Це унікальна можливість отримувати якісний сервіс, проходити навчання та обмінюватися досвідом з іноземними колегами. В нашому прайсі ви знайдете, як окремі аналізи, так і комплексні пропозиції, що дозволять вам заощадити час та фінанси, отримуючи незмінно високу якість діагностики.

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ. Ми використовуємо сучасні методики, новітнє обладнання та реагенти, чию якість підтверджено належними сертифікатами для отримання достовірного результату аналізів.

ЗРУЧНІСТЬ РОЗТАШУВАННЯ. В Києві функціонують 13 відділень, а також по одному – в Чернігові, Димері, Переяслав-Хмельницькому, Дніпрі, Кременчуці, Каневі та Борисполі, два відділення в м. Бровари, два відділення в Кам’янському та два відділення в м. Біла Церква. Наші відділення розташовано неподалік від зупинок громадського транспорту в комфортних локаціях.

КОМФОРТ. Ми робимо все, щоб нашим клієнтам було з нами комфортно. Для вашої зручності ми пропонуємо додаткові послуги – наприклад, виїзд медичної сестри додому. Наші співробітники приїжджають до вас додому, в офіс  для забору аналізів, коли ви не маєте змоги чи бажання їхати в лабораторію самостійно. Також діє програма лояльності для постійних клієнтів та система знижок для учасників АТО, пенсіонерів та інвалідів.

Ми піклуємося про своїх клієнтів, саме це допомогло нам бути серед  лідерів в рейтингу кращих лабораторій Києва. Для нас головним критерієм успіху є те, що наші клієнти стають постійними  і в майбутньому обирають для здачі аналізів тільки НІКОЛАБ.

Ми будемо раді бачити вас в нашій лабораторії, де ви можете здати аналізи швидко, безболісно, недорого та бути впевненими в достовірному результаті.