Код

Назва

Ціна

Термін

191

Коронавірус SARS-CoV-2 Covid-19, аналіз методом ПЛР

400 грн.

4-12 годин

 • Матеріал для дослідження мазок з ротоглотки (зіву) і носоглотки
 • Правила підготовки Детальніше тут
 • Референтні значення Негативний результат

ЗДАЧУ ВСІХ ВИДІВ АНАЛІЗІВ НА КОРОНАВІРУС ДІТЯМ ДО 18 РОКІВ НЕОБХІДНО ЗДІЙСНЮВАТИ В СУПРОВОДІ БАТЬКІВ

Форма згоди батьків на тестування

Аналіз на визначення коронавірусної інфекції COVID-19, SARS-CoV-2 методом ПЛР можна здати в лабораторії Ніколаб згідно з визначеним графіком забору матеріалу у певних відділеннях або скористатися послугою «Виклик медсестри додому».

 • Для здачі аналізу Вам буде потрібно пред'явити оригінал документу, що посвідчує особу (паспорт).

 • Для отримання результатів дослідження англійською мовою обов’язково надати закордонний паспорт.

Щоб здати аналізи дома скористайтеся послугою «Виклик медсестри додому»

 

Назва дослідження

Вартість дослідження

Термін виконання

ПЛР. Визначення РНК Коронавірусу SARS-CoV-2 COVID-19 методом зворотної транскрипції / Real-Time Polymerase Chain Reaction (RT-PCR) detecting RNA of the SARS-CoV-2 virus Вартість тесту 400 грн.

 

Послуга «Виклик медсестри додому» оплачується  додатково.

Термін виконання дослідження на COVID-19 ПЛР для міста Київ складає 12 годин.

Для інших міст складає 12 -48 годин, в залежності від міста в якому відбувається здача. 

* Згідно з рекомендаціями ВООЗ наша лабораторія проводить верифікацію кожного позитивного результату, тому терміни виконання можуть бути подовжені!!!

Для отримання результату дослідження необхідно пред’явити оригінал документу що посвідчує особу.

 

Правила підготовки:

Для аналізу на коронавірус SARS CoV-2 COVID-19 методом ПЛР береться мазок з ротоглотки (зіву) та носоглотки. Пам’ятайте, існує чітка низка вимог, дотримуючись яких Ви отримуєте достовірний результат.

Не пізніше ніж за 2 години до здачі аналізу слід припинити їсти, пити, жувати жувальну гумку, курити. Впродовж цього часу не можна полоскати рот та горло, чистити зуби та використовувати спреї для горла або ротової порожнини. Утримайтеся від промивання носа, використання назальних крапель або спреїв.

 

Фази COVID-19

ПЦР

IgM

IgG

Ймовірний стан

+

-

-

Початкова фаза зараження / безсимптомне носійство

+

+

-

Гостра фаза зараження

+

+

+

Хвороба тривалістю понад 10 днів

+

-

+

Хвороба у пізній стадії з вірусоносійством

-

+

-

Гостра фаза хвороби

-

-

+

Стан після перенесеної хвороби

-

-

-

Хвороба відсутня

 

 1. Наголошуємо, здача аналізів в лабораторії Ніколаб відбувається В ПОРЯДКУ ЖИВОЇ ЧЕРГИ. Не потрібно витрачати час, щоб записатися. Просто приходьте до нас і ми зробимо аналіз.

  Якщо здача аналізу в певний час є принциповим питанням – ви можете замовити послугу «Виклик медсестри додому» та узгодити з оператором час візиту медсестри.

 2. Будь ласка, уточніть заздалегідь вимоги до формату результату аналізу на COVID-19 методом ПЛР. Це можна зробити в Консульстві або на митниці в аеропорті.

  Зверніть увагу, що частіше за все результат дослідження на COVID-19 методом ПЛР є необхідним, але НЕ Є ВИКЛЮЧНИМ дозвільним документом для перетину кордону. Дізнайтеся, який пакет документів для виїзду за кордон необхідний у вашому випадку.

  Зверніться до нашої лабораторії для здачі аналізу на COVID-19 методом ПЛР. Ви можете завчасно заповнити АНКЕТУ для здачі аналізу. Протягом доби з моменту здачі отримайте результат. УВАГА. У випадку отримання позитивного або сумнівного результату терміни видачі результатів подовжуються (це пов’язано з необхідністю повторного проведення тесту).

  Ми рекомендуємо здавати аналіз не менше ніж за 2 дні до виїзду, щоб точно встигнути отримати результат.

 3. Зверніться до нашої лабораторії для здачі аналізу на COVID-19 методом ПЛР. Пам’ятайте, що ви можете замовити послугу «Виклик медсестри додому», а також завчасно заповнити АНКЕТУ (он-лайн замовлення). Отримайте результат протягом доби з моменту здачі. УВАГА. Якщо отриманий результат є позитивним або сумнівним, терміни видачі результатів буде подовжено (через необхідність повторного проведення аналізу).

  Згідно з постановою КМУ №522 від 25.06.2020р., а також до Розпорядження міністра охорони здоров’я Максима Степанова «Про організацію моніторингу тестування людини на COVID-19» від 30.06.2020р. існує чіткий та прозорий алгоритм дій людини для дострокового припинення самоізоляції/обсервації після перетину державного кордону в разі отримання негативного результату тестування.

  За вашим зверненням лабораторія передає результати вашого дослідження до електронної системи Центру громадського здоров’я України.

  Після цього відомості про негативний результат дослідження передаються до Міністерства цифрової трансформації, яке є адміністратором додатку «Дій вдома». Інформація вноситься адміністратором до системи, після чого активується можливість достроково вийти з самоізоляції.

  Після отримання результатів в лабораторії до активації можливості дострокового припинення самоізоляції може минути деякий час (від кількох годин до кількох діб). Наші лаборанти та оператори не можуть на нього вплинути, оскільки задіяні треті особи.

  УВАГА. Номер телефону, вказаний в анкеті, має збігатися з номером телефону, на який було встановлено додаток «Дій вдома», інакше додаток не зможе вас розпізнати. В разі якщо було вказано інший номер телефону, повідомте про це наших співробітників.

 4. Якщо ви маєте будь-які симптоми, характерні для ГРВІ (висока температура, кашель, чхання, нежить, біль у горлі, лихоманка тощо), але маєте потребу здати аналіз – будь ласка, скористайтеся нашою послугою «Виклик медсестри додому». Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих.

 5. Вірус SARS-CoV-2 COVID-19 з’явився в м. Ухань в Китаї наприкінці 2019 року. Згодом він розповсюдився світом та викликав пандемію, про яку оголосили у 2020 році. Вірус належить до сімейства коронавірусів, що названі так через характерний зовнішній вигляд (оболонка зі «шпичаками», що нагадують корону). Захворювання проявляється кашлем, лихоманкою, слабкістю та болем в м’язах. Нерідко викликаються ускладнення у вигляді пневмонії та дихальної недостатності. В групі ризику люди з ослабленим імунітетом – люди похилого віку, діабетики, люди, що мають хронічні захворювання дихальної та серцево-судинної систем, хворі на ВІЛ/СНІД та люди, що отримують імуносупресорну терапію. Діти не входять до групи ризику, однак можуть бути переносниками інфекції.

 6. Вся річ у тім, що COVID-19 є відносно новою хворобою, від якої наразі нема ані щеплення, ані чітко прописаної терапії. Через швидку мутацію вірусу, а також недостатність інформації про нього існує високий ступінь ризику. Наприклад, туберкульоз, кір, коклюш та дифтерія можуть ставати причиною більшої кількості смертей, однак вони є більш вивченими, від них існує вакцина, а також чіткий алгоритм лікування та ліки з доведеною ефективністю. Онкологічні захворювання також можуть видаватися більш загрозливими для життя та здоров’я людини, однак дані про їхню контагіозність відсутні.

 7. Існує кілька офіційно затверджених причин для здачі аналізу: виїзд за кордон, прибуття до України з-за кордону, госпіталізація, а також існує безсимптомне носійство, коли в людини не проявляються симптоми, однак вона переносить вірус і може інфікувати інших. Тому бажано зробити аналіз, якщо хтось у вашому оточенні захворів, а ви не маєте жодних симптомів.

 8. Ні, все, що вам необхідно мати при собі – документ, що посвідчує вашу особу (паспорт).

 9. Результат видається державною та англійською мовами. Для видачі результатів англійською мовою бажано мати при собі закордонний паспорт (для правильного написання вашого ім’я та прізвища).

 10. Ми робимо все можливе, щоб убезпечити наших клієнтів. У відділеннях посилено режим дезінфекції, використовуються кварцеві лампи, в приміщенні може знаходитись лише 1 клієнт, обов’язково перед прийомом кожного клієнта дезінфікуються робочі поверхні.

 11. Так, щодня ми приймаємо дуже багато клієнтів. Однак не варто хвилюватися, адже ми працюємо оперативно і встигнемо прийняти кожного.

 12. Результати будуть готові впродовж 12 годин для зразків зібраних у м. Київ (для інших міст термін виконання може бути збільшений на 1 день). Ми не можемо вплинути на швидкість проведення аналізу.

 13. Перевірте папку «Спам» у вашій поштовій скриньці. Якщо папка «спам» порожня, а граничні терміни виконання тестів минули, а результатів нема, напишіть нам на електронну адресу info@nikolab.com.ua, або у віконце зворотнього зв’язку.