Код

Назва

Ціна

Термін

193

Коронавірус SARS-CoV-2 Covid-19, антитіла IgG

190 грн.

1 дн.

Вид забору


У якості реакції на збудника (антиген) організм людини формує імунну відповідь (антиліло IgA, IgM, IgG), тим самим створюючи так званий комплекс  «антиген-антитіло», на чому і заснований імуноферментний аналіз.

Імуноглобуліни класу G (IgG) до SARS-CoV-2 COVID-19– це  імуноглобуліни, що формуються через 7-10 діб після появи перших симптомів та залишаються в крові після  захворювання, формуючи таким чином імунітет, який може захистити від повторного зараження. Протягом першого тижня захворювання IgG виявляються приблизно у 40% хворих, що ускладнює діагностику, однак вже після двох тижнів після зараження вони виявляються в крові майже всіх пацієнтів, а після 20 діб – виявляються практично у 100% пацієнтів (виключення – пацієнти з імуносупресією). Також можливиі безсимптомний перебіг хвороби. Тому рекомендовано проводити аналіз на IgG до SARS-CoV-2 COVID-19 кожному.

У випадку якщо виявляються IgG, це означає, що людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання. Після чого рекомендовано звернутися до сімейного лікаря за консультацією, що буде додатковою підставою для ПЛР-дослідження. Адже це єдиний вид дослідження для встановлення діагнозу COVID-19.

За деякими науковими даними, чим тяжчий перебіг захворювання, тим більша кількість ІgG (вищий титр) протягом другого тижня захворювання.

Наразі невідомо, яка кількість даних імуноглобулінів забезпечує захист від повторного зараження.