Код

Назва

Ціна

Термін

2006

Аналіз сечі за Зимницьким

90 грн.

1 дн.

  • Матеріал для дослідження
  • Правила підготовки
  • Референтні значення

Основа методу аналізу сечі за Зимницьким

Дослідження сечі за Зимницьким - метод, який дозволяє отримати детальну інформацію про функціонування нирок. Одними з основних здібностей цих найважливіших органів є концентрація і виділення сечі з організму людини. У нирках очищається кров, а всі відходи успішно виводяться в складі сечі. Водний баланс - ще одна з важливих функцій нирок. І коли їх діяльність порушується, всьому організму загрожує величезна небезпека.

Але як визначити її наближення? При наявності підозр на запальний процес в нирках, ознаках ниркової недостатності, для підтвердження цукрового діабету або гіпертонії пацієнтові рекомендується здати цей аналіз.

Метод Зимницького: чи потрібна особлива підготовка?

Даний метод аналізу не передбачає серйозної підготовки, але все ж деякі речі слід знати:

  1. Краще відмовитись від сечогінних засобів напередодні і в день збору матеріалу.
  2. Зберігайте звичайний режим пиття і харчування.
  3. Протягом дня збору матеріалу, спробуйте підрахувати, який об'єм рідини Ви вжили за весь день. Це може стати в нагоді при результаті аналізу.

Аналіз мочі по Зимницькому
Цей метод трохи особливий. По-перше, відразу ж візьміть до уваги факт, що збирати сечу доведеться протягом доби. По-друге, підготуйте 8 стерильних контейнерів - збір буде здійснюватися кожні 3 години, починаючи з 9 ранку, в окремий контейнер.

Діагностика захворювань з лабораторією NIKOLAB

У кожному медичному аналізі головне - це результат. Він повинен бути виконаний максимально швидко, адже саме цей факт і вирішує, коли відбудеться рятувальне медичне втручання, адже будь-яка помилка - це шкода Вашому здоров'я.