УВАГА! Місячник тестування на вірусні гепатити В та С, знижка 30% на пакет аналізів виявлення гепатитів В, С, ВІЛ та Сифіліс! (тільки м. Київ)

На сьогоднішній день вірусні гепатити С та В (ВГС, ВГВ) становлять серйозну загрозу громадському здоров’ю, оскільки близько 80 % цирозу та гепатоцелюлярної карциноми викликані саме цими типами вірусів. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у Світі тільки 9% осіб із хронічним вірусним гепатитом В і 20% із вірусним гепатитом С знають про свій діагноз. В Україні, за оціночними даними, 1 342 418 осіб інфіковані ВГС, під медичним наглядом перебуває близько 92 000 осіб, що становить 6,9% від оціночної кількості осіб з хронічним ВГС. ВГВ, за оцінками експертів, інфіковані 559 341 осіб, під медичним наглядом перебуває 18 433 осіб, 3,3%. Тобто більшість осіб навіть не знають про свою хворобу, а відтак не отримують доступ до лікування сучасними противірусними препаратами прямої дії, що наразі надаються пацієнтам безоплатно.

Разом з тим, з метою виявлення та лікування інфікованих вірусними гепатитами С та В пацієнтів, лабораторія «Ніколаб» радо долучилася до всеукраїнського місячника тестування на вірусні гепатити С та В ініційований Міністерством охорони здоров’я України.

Відповідно до зазначеного, лабораторія “Ніколаб” пропонує -30% на пакет досліджень “4 обов’язкових аналізи”код замовлення 1006.

Знижка діє з 01.08 по 31.08.21р. включно.

До пакету включено дослідження:

  • Гепатит С ( HCV IgM,IgG), сумарні антитіла,

  • Гепатит В (HbsAg), поверхневий антиген,

  • ВІЛ 1/2 (anti-HIV 1/2), сумарні антитіла,

  • Сифіліс (Treponema pallidum IgM, IgG), сумарні антитіла.

Вартість пакету досліджень з урахуванням знижки 322 грн

 + 30 грн забір крові одноразовими стерильними системами.

Термін виконання 1-2 дні.

Адреси відділень, де можна пройти тестування за акційною пропозицією (тільки м.Київ):

Потурбуйтеся про своє здоров’я, відсутність симптомів не є гарантом безпеки, а рання діагностика дозволяє підвищити ефективність лікування.

Зупинимо ГЕПАТИТ разом!