Робота під час оголошення повітряної тривоги

Шановні клієнти!
Під час оголошеної повітряної тривоги відділення призупиняють роботу, ми не проводимо забір аналізів, а разом з вами прямуємо до найближого укриття.
З картою укриттів для міста Києва можна ознайомитися тут
Останнім часом ви все частіше питаєте, чи беремо ми кров на аналіз під час повітряної тривоги, чи знаємо, де можна перечекати небезпеку, як ставимося до сигналів тривоги.
Щодня триває ракетний терор. Щодня стрічка новин відображає нові трагедії. Тривають ракетні удари по цивільній інфраструктурі – навчальні, медичні, торгові заклади і центри наражаються на небезпеку. Сигнали повітряної тривоги звучать, коли існує ризик авіаційного удару (літак або ракета вже випущена в бік міста чи області). Про це повідомляють фахівці, які аналізують інформацію про повітряний простір. Ми віримо в ЗСУ, віримо, що ППО спрацює вчасно і знешкодить снаряд, але знешкоджені уламки теж можуть бути небезпечними.
Ми всі цінуємо ваш час. І чудово розуміємо, що єдиний варіант його подовжити – це уважно ставитися до сигналів повітряної тривоги і вчасно на них реагувати. Бережіть своє життя.